شارژ کارتریج لیزری

این روزها با توجه به بالا بودن بهای خرید کارتریج‌های لیزری اصلی، شارژ کارتریج لیزری بیشتر دیده می‌شود. انجام شارژ کارتریج لیزری و جوهری در بازرگانی حامی‌کالا زیر نظر کارشناسان زبده می‌باشد و همچنین فروش انواع کارتریج‌ لیزری مانند فروش کارتریج hp هم جزو فعالیت‌های این شرکت است.

شارژ کارتریج لیزری و جوهری در محل

با توجه به اینکه پودر تونر رنگی کارتریج، سمی است و بایستی در محلی مناسب و استریل انجام شود، با این حال متخصصان بازرگانی حامی‌کالا با در نظر گرفتن شرایط و رعایت اصول کاملا بهداشتی در محل شارژ کارتریج لیزری و جوهری را با دقت انجام می‌دهند. در صورت رعایت نکردن موارد مربوطه و عدم دقت شارژ کارتریج لیزری و جوهری باعث ایجاد خطا و کارنکردن درست پرینتر یا دستگاه خواهد شد.

کاربران عزیز، بعد از ثبت درخواست خود در سایت متخصصان ما به شما زمان دقیق حضور در محل را اعلام می‌کنند و در وقت معین برای شارژ کارتریج لیزری و جوهری در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

نکاتی مهم برای شارژ کارتریج لیزری

 1. از نکات مهم برای شارژ کارتریج لیزری استفاده از پودر تونر متناسب نوع مدل کارتریج لیزری می‌باشد. این تناسب از لحاظ ترکیب دانه، وزن، کیفیت و ساختمان شیمیایی ذرات پودر تونر است. در صورت شارژ کارتریج لیزری با پودر تونر ناسازگار به نوع کارتریج لیزری، کاربران با مشکلات زیر مواجه می‌شوند.
 • کمرنگ شدن نوشته‌ها یا تصاویر و کاهش کیفیت
 • پخش شدن پودر روی برگه چاپ شده و کثیف شدن برگه
 • کاهش تعداد برگه‌های چاپ شده و احتیاج سریع‌تر به شارژ کارتریج لیزری
 1. از آن‌جایی که پودر تونر بسیار سبک است و در هوا معلق است، به راحتی می‌توانند وارد دستگاه تنفسی شوند و از لحاظ این که سمی هستند بسیار خطرناک هستند، بنابراین در صورت شارژ کارتریج لیزری در محل یا دفترکار رعایت نکات بهداشتی کاملاً ضروری است. از نکات مهم بهداشتی تکان ندادن بطری تونر برای جلوگیری از پخش شدن در هوا، پوشیدن عینک پلاستیکی و صنعتی، پوشیدن دستکش می‌باشد تا پودر تونر با چشم و پوست بدن در تماس نباشد. نکته دیگر این که در صورت ریخته شدن پودر تونر روی لباس، ابتدا با فشار هوا کاملاً ذرات را زدوده و درنهایت با آب سرد و مواد شوینده با دقت شسته شود، در غیر این صورت مواد رنگی از روی پارچه به هیچ وجه پاک نخواهد شد.
 2. کاربران عزیز توجه داشته باشند شارژ کردن فقط از طریق مخزن تونر حتما انجام شود، باز نکردن کامل کارتریج برای افزایش سرعت کار، کاری اشتباه است و همراه عواقب خواهد بود. متخصصان بازرگانی حامی‌کالا شارژ کارتریج لیزری و جوهری را در چهارچوب قواعد درست و با دقت و درایت برای شما کاربران عزیز انجام می‌دهند.
 3. بعد از هر شارژ کارتریج لیزری برای استفاده مجدد از کارتریج، حتماً باید چیپست تعویض شود، این قطعه برد کوچک و در واقع مغز کارتریج است و وظیفه آن شناسایی کارتریج به پرینتر و نشان دادن تعداد صفحات چاپ شده است. متخصصان بازرگانی حامی‌کالا تعویض چیپست را با توجه به مدل دقیق کارتریج انجام می‌د‌هند.
 4. نوع برند کارتریج برای دانستن تعداد شارژ کارتریج لیزری مهم است.
 5. متخصصان بازرگانی حامی‌کالا ضمن شارژ کارتریج لیزری برای شما کاربران عزیز، کارتریج شما را بررسی کرده و قطعاتی که در اثر استفاده نادرست از بین رفته‌اند را با قطعه اصلی آن تعویض خوهند کرد. از جمله کارکردهای نادرست که منجر به تعویض قطعات می‌شود، چاپ بیش از حد نرمال در روز، استفاده برگه نامرغوب یا با منگنه برای چاپ است.
 6. کاربران عزیز توجه داشته باشند، در صورت انجام شارژ کارتریج توسط متخصصان با تجربه با رعایت اصول صحیح هیچ ضرری به دستگاه کارتریج شما نمی‌رسد.
 7. کیفیت چاپ کارتریج‌های لیزری رنگی با هر دفعه شارژ کردن به میزان ده تا بیست درصد کمتر می‌شود اما شارژ کردن کارتریج‌های سیاه و سفید خیلی بر کیفیت آن اثر ندارد.
 8. هر کارتریج حداقل ده بار می‌تواند شارژ ‌شود.
 9. تعداد چاپ بستگی به نوع کارتریج و برند مربوطه دارد و همچنین به طرح و یا اصل بودن کارتریج نیز بستگی دارد.

کاربران عزیز بازرگانی حامی‌کالا در ساعات اداری می‌توانند با مراجعه به سایت hameekala.ir و دریافت اطلاعات تماس، با تیم متخصصان ما تماس گرفته و سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایند تا از راهنمایی‌های لازم در زمینه خرید یا بهره‌برداری از خدمات بازرگانی حامی‌کالا برخوردار شوند. متخصصان بازرگانی حامی‌کالا تمام مراحل شارژ کارتریج را مرحله به مرحله با درایت و اطلاعات کافی برای شما عزیزان انجام می‌دهند و کاربران عزیز مطمئن باشند جلب رضایت شما کاربران عزیز، تضمین کار ماست.

تیم متخصصان بازرگانی حامی‌کالا شارژ کارتریج لیزری را با جدیدترین متدها به طریق استاندارد برای کاربران خود در محل و دفتر کار انجام می‌دهند. این شرکت تست و کالیبره کارتریج لیزری ضمن شارژ را نیز انجام می‌دهد. از فعالیت‌های دیگر این شرکت تعمیرات پرینتر و همچنین تعمیر دستگاه کپی است.

کاربران عزیز می‌توانند هرگونه پیشنهادات یا انتقادات و یا  نظرات خود را در فرم تماس با بازرگانی حامی‌کالا ارسال کرده تا در اولین فرصت به آن‌ها رسیدگی شده و نتایج به آن‌ها اعلام شود. برخورد و اخلاق از خصوصیات مهم تیم متخصصان بازرگانی حامی‌کالا است تا در کمال رضایت کاربران، اقدام به حل مشکلات آن‌ها نمایند.

هزینه‌های شارژ کارتریج لیزری در بازرگانی حامی‌کالا

به دلایل مختلف زیر، قیمت شارژ کاتریج‌های لیزری با هم متفاوت هستند.

 • هزینه‌های شارژ کارتریج لیزری در برندهای متفاوت مختلف است، به دلیل اینکه نوع تونری که برای هر کدام استفاده می‌شود با یکدیگر فرق می‌کند.
 • هزینه شارژ کارتریج لیزری برای پرینتر اداری با مربوط به خانه به علت اختلاف گنجایش چاپ آن‌ها کاملاً متفاوت است.
 • با استهلاک کارتریج، در صورت اعلام لازم بودن تعویض کارتریج از طرف متخصصان ما و توافق شما کاربران عزیز، هزینه تعویض کارتریج بسته به نوع پرینتر با هزینه شارژ کارتریج لیزری کاملا متفاوت است.
 • با از بین رفتن قطعات کارتریج در اثر استهلاک و یا قرار دادن برگه با منگنه برای چاپ، متخصصان مشکل را به شما کاربر عزیز اعلام کرده و در صورت توافق اقدام به تعویض آن قطعه همزمان با شارژ کارتریج لیزری برای شما کاربران عزیز می‌کنند که هزینه تعویض قطعه همراه شارژ کارتریج بالاتر است.