تعمیرات پرینتر

متخصصان تعمیرات پرینتر بازرگانی حامی‌کالا مشکل موجود را با تشخیص صحیح ارزیابی کرده و در کوتاه‌ترین زمان مشکل را برطرف می‌نمایند، اگر قطعه مورد نظر امکان تعمیر نداشته باشد، نمونه اصل آن قطعه را جایگزین می‌کنند. از تخصص‌های دیگر بازرگانی حامی‌کالا تعمیر دستگاه کپی است.

سرویس دوره‌ای دستگاه پرینتر

کاربران عزیز برای جلوگیری از بروز پیدا شدن مشکلات کوچک و بزرگ‌تر نشدن آن‌ها که منجر به خراب شدن دستگاه پرینتر نشود، باید به صورت مرتب اجزاء آن را تمیز نمایند، به همین جهت سرویس دوره‌ای از اهمیت بسزایی برخوردار است بنابراین کاربران می‌توانند به صورت دوره‌ای با متخصصان ما تماس گرفته تا قبل از اینکه متحمل خرج سنگینی بشوند با تمیز کردن یا تعمیرات پرینتر مانند رفع ایراد و یا تعویض قطعه‌های مردود یا ، از آسیب‌های جدی جلوگیری به عمل آورند.

تعمیرات پرینتر در محل

از دیگر خدمات بازرگانی حامی‌کالا، تعمیرات پرینتر در محل است. تعمیرات پرینتر در محل برای آن دسته از کاربران که امکان حضور در تعمیرگاه ما را ندارند و نیز برای دستگاه‌‌های سنگین با ابعاد بزرگ که امکان جابجایی آن‌ها نیست مانند پرینترهای چندکاره و …. بدلیل عدم امکان جابجایی آن‌ها به محل تعمیرگاه کاربرد دارد.

همان‌گونه که می‌دانیم، دستگاه‌های پرینتر با وزن و ابعاد بزرگ زمان زیادی را برای انتقال به مراکز تعمیرات پرینتر را می‌گیرند و از آن جایی، این دستگاه‌ها بخش حجیمی از کار را انجام می دهند و با خرابی آن‌ها کار تا مدتی تعطیل می شود، پیشنهاد بازرگانی حامی‌کالا این است که جهت تعمیرات پرینتر در محل با متخصصان ما ارتباط برقرار کرده تا در اسرع وقت در محل مربوطه حضور یابند و در کوتاهترین زمان ممکن مشکل را مرتفع نمایند.

انواع تعمیرات پرینتر

 • تعمیر مگنت پرینتر

یکی از سرویس‌های لازم جهت تعمیرات پرینتر، تعمیر مگنت پرینتر است. مگنت پرینتر استوانه‌ای بوده و با خصلت آهن‌ربایی خود ذرات تونر را به سطح درام انتقال می‌دهد. نقص در کار مگنت پرینتر با از بین رفتن کیفیت چاپ باعث خرابی دستگاه پرینتر می‌شود و باعث چاپ بی‌کیفیت خواهد شد. متخصصان ما با توجه نوع عیب مربوطه اقدام به رفع آن در صورت عدم آسب به نواحی اصلی و یا تعویض قطعه می‌نمایند.

 • تعمیرات پنل پرینتر

از جمله سرویس‌های دیگر جهت تعمیرات پرینتر، تعمیرات پنل پرینتر است. پنل پرینتر شامل پنل کاربری و اتصالات آن است که هر کاربری تنظیمات پرینتر خود را از آن جا انجام می‌دهد. در صورت وارد آمدن هرگونه ضربه، وارد شدن آب به داخل قطعه و موارد دیگر سخت‌افزاری ممکن است این قطعه کار نکند و در صورت عدم رسیدگی باعث خرابی پرینتر ‌شود. متخصصان ما در صورت قابل تعمیر بودن برد، برد را تعمیر کرده، وگرنه با تعویض اتصالات و یا پنل کاربری مربوطه مشکل مربوطه را برطرف می‌نمایند.

 • تعمیر فیوزینگ پرینتر

یکی از سرویس‌های مهم جهت تعمیرات پرینتر، تعمیر فیوزینگ پرینتر است. فیوزینگ پرینتر از قطعه‌های مهم در پرینتر است، این قطعه با تأمین حرارت لازم، باعث تثبیت تونر بر روی صفحه خارج شده از دستگاه می‌شود. از این جهت که این قطعه اکثراً غیر قابل تعمیر است، این قطعه در بیشتر موارد تعویض می‌گردد. از آن‌جایی‌که خرابی این قطعه تأثیر مستقیم بر روی پرینتر دارد، با مشاهده عدم کارکرد این قطعه باید هر چه سریع‌تر با مطلع‌کردن متخصصان مجرب اقدام به رفع خرابی و یا تعویض این قطعه نمود.

 • تعمیر درام پرینتر

از تخصصی‌ترین سرویس‌های لازم جهت تعمیرات پرینتر، تعمیر درام پرینتر است. درام با وارد آوردن فشار و دمای لازم به تونر روی کاغذ سبب عملیات چاپ می‌شود، عمر درام بیشتر از قطعات دیگر کارتریج است، فرآیند چاپ با عدم کارکرد صحیح درام، مختل می‌شود.

 • تعمیر کاغذکش پرینتر

تعمیر کاغذکش پرینتر نیز از سرویس‌های تخصصی تعمیرات پرینتر می‌باشد. کاغذکش پرینتر متشکل از دو جزء بیرونی و درونی بوده و کار آن ورود و خروج برگه از پرینتر است. با خرابی این قطعه کار با پرینتر عملاً مختل می‌شود. متخصصان تعمیرات پرینتر ما، در صورت تعمیر نشدن این قطعه، قطعه اوریجینال آن را جایگزین می‌کنند.

تعمیر انواع پرینتر

از تخصصی‌های دیگر شرکت بازرگانی حامی‌کالا تعمیر انواع پرینتر مانند hp، شارپ و …. است. متخصصان مجرب ما آماده خدمات‌رسانی به شما عزیزان در اسرع وقت در زمینه تعمیرات پرینتر و قطعات آن در برندهای مختلف در سراسر ایران می‌باشند.

با بازرگانی حامی‌کالا به شما عزیزان، تصمین اصل بودن قطعات تعویضی داده می‌شود و همواره سرعت و کیفیت دو شعار اصلی این شرکت است. این شرکت، بر کلیه فعالیت‌های خود اعم از تعمیرات پرینتر نظارت داشته و حامی شما عزیزان در تمام مراحل خدمات‌رسانی می‌باشد.

از جمله خرابی‌ها در تعمیرات پرینتر می‌توان به سیاهی کاغذ، خاموشی پرینتر، خطوط روی کاغذ و ….. نام برد.

از تعمیرات پرینتر شرکت بازرگانی‌حالا می‌توان به تعمیر مگنت پرینتر یا تعویض آن، سرویس دوره‌ای، تعویض کارتریج لیزری و … اشاره کرد. البته با سالم‌ بودن کارتریج و داشتن ظرفیت برای شارژ، کارشناسان ما تونر رنگی یا مشکی اصل با کیفیت خوب را برای شارژ کارتریج لیزری به کار می‌گیرند.

 • تعمیرات پرینتر hp

به علت تقاضای خرید بیشتر پرینتر hp، بیشترین خدمات‌دهی بازرگانی حامی‌کالا در ارتباط با تعمیرات پرینتر hp است. بازرگانی حامی‌کالا از بهترین و مجرب‌ترین کارشناسان خود در این زمینه همواره استفاده می‌کند.

علاوه بر این‌که پرینتر hp بیشترین فروش را در مقابل برندهای دیگر دارد، فروش کارتریج hp نیز از برندهای دیگر بیشتر است، بنابراین برای ما نیز استفاده از کادری مجرب برای برقراری رفاه شما کاربران عزیز، خیلی مهم است. متخصصان ما همواره اطلاعات خود را آپدیت کرده و در زمینه خدمات‌رسانی انواع پرینتر و کارتریج hp اعم از لیزری و جوهری فعالیت دارند.

 • تعمیرات پرینتر شارپ

کارشناسان بازرگانی حامی‌کالا، پرینتر شارپ یا نوع دیگر شما را در زمان کوتاه تعمیر کرده و هدف آن‌ها رضایت شما کاربر عزیز است.

رایج‌ترین مشکلات دستگاه پرینتر

 • روشن‌نشدن پرینتر
 • چاپ نشدن برگه
 • نمایش کد خطا
 • پرینت کمرنگ
 • عدم وضوح چاپ
 • ایجاد خطوط سیاه در برگه
 • جمع شدن کاغذ

اقدامات لازم جهت سرویس دستگاه پرینتر

 • عیب‌یابی پرینتر
 • سرویس‌های لازمه پرینتر
 • تعمیرات پرینتر